תרופות סבתא לפטרת הציפורניים

טיפול ואבחון פטרת ציפורניים זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לטיפול ואבחון פטרת ציפורניים!

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

תרופות סבתא לפטרת הציפורנייםסובלים מפטרת בציפורניים? אולי זו תהיה חצי נחמה אבל מדובר בבעיה שכיחה בישראל ולכן אתם לא לבד 🙂

רגע לפני שאתם מנסים טיפולים טבעיים חשוב לציין שהם עלולים לקחת זמן ואולי אפילו לא לפתור את הבעיה. לכן, צריך וכדאי להבין את המשמעות טרם הטיפול.

כיום הטיפול היעיל ביותר הינו טיפול בלייזר שנחשב לטיפול המהיר והאפקטיבי ביותר. אך עם זאת, רבים העידו כי גם טיפולים טבעיים היטיבו עם הטיפול ואף שיפרו את מצב הפטרת ואף עיכבו אותה.

פטרת ציפורניים היא בדיוק כפי ששמה מעיד: פטרייה. והדרך היחידה להרוג אותה היא שילוב של טיפולים מקומיים, עם טיפולים טבעיים.

הדרך הקצרה יותר היא כמובן באמצעות טיפול בלייזר שנמצא יותר יעיל ברוב המקרים אך אם יש לכם זמן וסבלנות יכול להיות שגם טיפולים טבעיים אלו יועילו לעם.

מעט מאוד ידוע על השיטות הטבעיות לטיפול בפטרת הציפורניים, וחלקן עשויות להיתפס בתחילה כמוזרות ביותר. אך המעניין הוא כי בעוד שניתן להשקיע כספים רבים בתרופות לריפוי הפטרת, בסופו של דבר, "תרופות הסבתא" הישנות והרגילות הן אלו שפעמים רבות עובדות באופן הטוב ביותר.

לכן, אם אתם מחפשים טיפול שבוודאות יעבוד עליכם – לא תוכלו לדעת זאת בעזרת הטיפול הטבעי.

לעומת זאת בטיפולים אחרים ומוכחים דוגמת טיפול בלייזר, תוכלו להיות בטוחים שהפטרת תחלוף כנראה בזמן קצר יותר.

יש לזכור כי כל טיפול כרוך בהקפדה על עקביות, על מנת לחסל את הפטרת לאחר מספר חודשים, ובאופן קבוע. אלו הם הטיפולים הטבעיים החזקים ביותר, הפנימיים והחיצוניים לטיפול בפטרת:

תמצית עלי זית

זהו חומר "מרפא כל" מדהים הוא נקרא "האנטיביוטיקה הטבעית של הטבע". עשרות ממצאי מחקר מצאו כי תמצית זו היא החומר היחיד שהתגלה עד כה, שהורגת בעם כל וירוס, חיידקים, ופטריות. תמצית עלי זית ידועה כשולטת וטפלת בבעיות פטרת כגון קנדידה וגזזת, והיא מהווה את אחד הריפויים הטבעיים האולטימטיביים לפטרת הציפורניים.

הסיבה שהיא עובדת כל כך טוב, היא כי היא הורסת את הפטרייה מבפנים החוצה, כמו גם הורגת את כל החיידקים או הטפילים בגוף. לתמצית זו יש יתרון כפול. היא הורגת את הפטרייה, ומטהרת את הגוף, כך שאדם מקבל כתוצאה מהטיפול יותר אנרגיה ופחות סיכויים לפתח מחלות כגון הצטננות ושפעת.

פרוביוטיקה

זוהי צמחיה "ידידותית" של חיידקים המתגוררים בגוף, המנטרלים את ההשפעה הדומיננטית של החיידקים "הרעים", המאפשרים לפטריות לצמוח ולשגשג באופן בלתי מבוקר. הפרוביוטיקה מייצרת חומר חזק שהורג את החיידקים הרעים ביחד עם כל הווירוסים והפטריות, כולל פטריית קנדידה ופטרת ציפורניים.

על מנת להבטיח את יעילות הטיפול, יש ליטול תוסף פרוביוטי טבעי מידי יום על מנת להרוג את הפטרייה מבפנים החוצה. זה אינו כולל סוכר או ממתיק מלאכותי הנוסף ליוגורט מסחרי. בחנויות מזון בריא ניתן למצוא מצרים טבעיים טובים במגוון נרחב.

ג'לטין, סיליקה, ביוטין, ויטמין C וחומצות שומן חיוניות.

כל אחד מאלו מהווה למעשה ריפוי טבעי לפטרת הציפורניים. הם שומרים על הציפורניים, העור והשיער ומעניקים מראה מבריק ובריא. חומרים מזינים אלו נחוצים לציפורניים בריאות, ולאחר חודש של טיפול, הן שבות למצבן הבריא.

ניתן לרכוש ג'לטין בחנויות מזון בריאות או בבית המרקחת. חומצות שמן חיוניות צריכות להגיע משמן דגים או שמן נר הלילה, המומלץ במיוחד לנשים. רצוי שהחומרים המזינים האחרים יגיעו מתוסף נוזלי טוב, או תוסף ספציפי המיועד ל"עור, שיער וציפורניים", והוא זמין ברוב חנוית המזון הבריא.

חומץ תפוחים ומלח אפסום

"תרופת סבתא" מקומית זו עובדת היטב לפטרת הציפורניים. יש להשרות את הרגליים עם שליש כוס חוץ תפוחים טהור, שתי כוסות מים חמים, ושליש כוס מלח אפסום, פעם או פעמיים ביום, במשך חצי שעה לפחות. ככל שהרגליים מושרות יותר בנוזל, כך טוב יותר.

בנוסף, שתיית חומץ תפוחים מידי יום הורגת את הפטרייה מבפנים. יש לוודא כי החומץ הוא אורגני. מערבבים שתי כפות חומץ עם כפית דבש, בכוס מים חמים מסוננים. אם טעם המשקה "קשה" מידי להתמודדות, ניתן לצרוך את החומץ בצורת טבליות או כמוסות.

אבקת בורקס וסודה לשתיה

תערובת זו הורגת את כל סוגי הפטרת, בין אם היא פנימית או חיצונית, והיא מהווה תרופה טבעית לפטרת ציפורנים. מערבבים את אבקת הבורקס עם סודה לשתיה ומים ליצירת דבק, ואז פשוט מרטיבים את כפות הרגליים והציפורניים, ומשפשפים עם התערובת פעמיים ביום. בדרך כלל ניתן למצוא בורק בסופרמרקט במחלקת חומרי הניקוי.

ליסטרין לשטיפת פה

כן. מבחינה טכנית, זוהי אינה תרופה טבעית לפטרת הציפורניים, אך היא עובדת היטב. משרים את אצבעות וכפות הרגליים בליסטרין עם שתי כוסות מים חמים לפחות אחת ליום במשך חצי שעה. הליסטרין הוא מחטא רב עוצמה אשר הורג במהירות את הפטריה.

שמן עץ התה

ניתן פשוט לנקות את הציפורניים תחילה עם אלכוהול ולאחר מכן להחיל את השמן. יש לשוב על הפעולה לפחות אחת ליום והיתרונות המורגשים הם כמעט מיידיים.

גזירת ציפורניים

כדי להשיג את מרב התוצאות עם כל התרופות הטבעיות והטיפולים המקומיים לפטרת הציפורניים, חיוני לשמור על הציפורניים גזוזות קצר באופן קבוע. יש לזכור אף לחטא את המספריים או קוצץ הציפורניים, כך שהפטרייה לא תתפשט לציפורניים האחרות.

 

אולי יעניין אותך לקרוא גם:

בשורה טובה לסובלים מפטרת: מיקוסן – תכשיר חדש לטיפול בפטרת

הכינו רגליכם לחורף – מדוע חשוב לשמור על כפות הרגליים בחורף?

המרכז לטיפול ואבחון פטרת ציפורניים

המרכז לטיפול ואבחון פטרת ציפורניים מתמחה במתן מידע בתחום הטיפול ואבחון פטרת ציפורניים, כל מה שרציתם לדעת על טיפול ואבחון פטרת ציפורניים. המרכז מופעל על ידי צוות של אנשי מקצוע בחירים. לרשות המרכז מגוון רחב של מקורות מידע איכותיים, המיועדים להגיש לכם מידע ברור ונגיש.

אז מה היה לנו בכתבה: