לייזר ביתי לטיפול בפטרת בציפורניים – Cure-Ex

טיפול ואבחון פטרת ציפורניים זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לטיפול ואבחון פטרת ציפורניים!

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

לייזר ביתי לטיפול בפטרת בציפורניים – Cure-Exפטרת ציפורניים מופיעה אצל אחד מבין כחמישה אנשים בעולם, מביאה לחוסר נוחות כללית ולתחושה לא מבוטלת של מבוכה. אנשים הסובלים ממנה (בין אם בציפורני הרגליים ובין אם בציפורניי הידיים) חווים פגיעה אסתטית ועלולים להעביר את הבעיה גם לסביבה המקיפה אותם. מכאן מבינים מדוע יש צורך לטפל בפטרת הציפורניים, ורצוי שעה אחת קודם.

הבעיה היא שחלק משמעותי מהטיפולים המוצעים כיום הוא מוגבל: התרופות יכולות להיות יעילות, אבל הן כוללות תופעות לוואי מעיקות. המשחות עלולות להצריך שימוש מאסיבי, עם רמת יעילות נמוכה יחסית. עקירת או המסת הציפורניים הפגועות צריכה לשמש מעין מוצא אחרון.

אז מה בכל זאת ניתן לעשות? זה הרגע להציג בפניכם את מכשיר הקיור אקס (Cure-EX), מכשיר לייזר ביתי ועמוס יתרונות.

כך ניתן להיפטר מפטרת הציפורניים

הלייזר נמצא בשימוש הרפואה המודרנית מזה עשורים, ומהווה חלק מטיפולים סטנדרטיים ומורכבים כאחד. הבשורה המשמעותית הראשונה שמספק מכשיר קיור אקס – פרי פיתוח ישראלי אגב – היא העברת הכדור לשדה המשחק הביתי. באמצעות המכשיר ניתן לקבל טיפולי לייזר, על היתרונות שלהם אליהם נתייחס מיד, בצורה נגישה ונוחה גם בפתח הבית.

מכשיר קיור אקס מטפל בפטרת הציפורניים בצורה די פשוטה. קרני הלייזר המשוגרות ממנו מביאות לחיסול של הבקטריות והנגיפים, הנמצאים בוודאי בכמויות מסחריות בציפורן אשר נגועה בפטרת ציפורניים. בנוסף לכך, משמש המכשיר לצרכי מניעת הישנות של הבעיה בפרק הזמן הנראה לעין: הוא מבצע חיטוי של האזור הנגוע. האור הכחול למעשה יכול לספק שקט נפשי לאורך זמן מהפטרת, גם אם חשוב להזכיר שאין בנמצא כיום פתרון שיכול לספק מענה לצמיתות מהבעיה.

אופן השימוש במכשיר הוא די פשוט, כאשר כל שיש לעשות הוא להניח אותו כך שחלון המכשיר הפנימי יהיה ממוקם היישר מעל הציפורן הנגועה ולהמתין שבע דקות, לאחריהן המכשיר ייכבה אוטומטית. אפשר להשתמש בו עד שלוש פעמים ביום לכל ציפורן, כאשר המרווחים בין הטיפולים צריכים להיות דומים פחות או יותר.

מתי רואים תוצאות?

על כל פנים, מהסקירה הזו אפשר להבין את הפוטנציאל הגדול שיש למכשיר קיור אקס לשיפור איכות החיים שלנו ולהתמודדות ראויה עם בעיית פטרת הציפורניים. המכשיר מונע מאיתנו את הצורך לעבור בין המכונים הרפואיים או הקוסמטיים השונים, מה שמקצר לנו זמנים ותהליכים כאחד. למרות שהרכישה שלו כרוכה בתשלום של למעלה מ-1,200 שקלים (נכון לנקודת הזמן הנוכחית), לאורך זמן סכום זה עשוי להוכיח את עצמו כמשתלם פי כמה בהשוואה לאלטרנטיבות – טיפולים קוסמטיים או רפואיים חיצוניים לטיפול בפטרת ציפורניים.

בתחום הרפואה, כמו בתחום הרפואה, קשה למצוא פתרונות קסם. כדי שבעיה תיפתר בצורה יעילה, חדה וחלקה נדרשת לא פעם התמדה בתכנית טיפולים בת מספר שבועות או חודשים. מכשיר קיור אקס בולט ביעילות שלו בהשוואה לדרכי טיפול אחרות, אם כי גם במקרה שלו אתם לא יכולים לצפות לתוצאות משמעותיות לאחר שניים או שלושה טיפולים – בדרך כלל נבחין בתוצאות המשמעותיות לאחר כחודש ימים של שימוש לסירוגין, על פי מצב הפטרת וההנחיות שיספק לנו בוודאי גורם מקצועי.

מכשיר קיור אקס נחשב לבטוח באופן מלא לשימוש ועומד בסטנדרטים מחמירים של תקינות. המכשיר אושר לשימוש בישראל על ידי משרד הבריאות ומחזיק בתקן CE האירופאי. תהליך האישור שלו מול מנהל המזון והתרופות האמריקאי, ה-FDA, נמצא בעיצומו בנקודת הזמן הנוכחית. ההנחה היא שלא יעבור זמן רב עד שהמכשיר יקבל גם את החותמת של ה-FDA האמריקאי. בימים אלו, אגב, נמצא המכשיר בהליכי אישור של פטנט עולמי – רישום שבוודאי יעלה את קרנו משמעותית.

המרכז לטיפול ואבחון פטרת ציפורניים

המרכז לטיפול ואבחון פטרת ציפורניים מתמחה במתן מידע בתחום הטיפול ואבחון פטרת ציפורניים, כל מה שרציתם לדעת על טיפול ואבחון פטרת ציפורניים. המרכז מופעל על ידי צוות של אנשי מקצוע בחירים. לרשות המרכז מגוון רחב של מקורות מידע איכותיים, המיועדים להגיש לכם מידע ברור ונגיש.

אז מה היה לנו בכתבה: