נטורופתיה לטיפול בפטרת הציפורניים

טיפול ואבחון פטרת ציפורניים זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לטיפול ואבחון פטרת ציפורניים!

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

נטורופתיה לטיפול בפטרת הציפורנייםזיהום פטרייתי בציפורניים נגרם בדרך כלל בשל סוג מסוים של פטרייה. במצב זה, הציפורן הופכת להיות פריכה, צהבהבה או שחרחרה, ובחלק מהמקרים תיתכן אף פליטת ריח רע. ברוב המקרים, הרופא יבדוק תחילה את סוג הפטרת הגורם לדלקת באמצעות בדיקה מיקרוסקופית ובדיקת רגישות לתרופה אנטי פטרייתית.

בהמשך, הוא ירשום תרופות אנטי פטרייתיות לבליעה או למריחה על הציפורן המושפעת. בשלב הבא, יש לעבור בדיקות קבועות על מנת לבדוק אם הזיהום נרגע. ברוב המקרים, קשה להיפטר מזיהום פטרייתי, אך קיימות מספר תרופות נטורופתיות המסייעות בניצוח הזיהום. אלו כוללות:

גופרית

תרופה איורוודית מצוינת לזיהומים פטרייתיים וגרדת. זוהי צורה של גופרית צהובה, חומר המסייע להריגת הפטרייה ועצירת הישנותה. על מנת להשתמש בתרופה זו, יש לערבב כמות קטנה של גופרית עם שמן קוקוס להכנת עיסה סמיכה.

לאחר מכן, יש למרוח את המשחה על הציפורן המושפעת, ולהקפיד ליישם אותה אף בסדקים ובשקעים של הציפורן. יש להשאיר אותה למשך לילה ולשטוף בבוקר. תרופה זו פועלת גם אם לא משתמשים בה באופן קבוע.

שמן עץ התה

נהדר לכל סוגי מחלות העור, ונחשב אף כתרופה מצוינת לזיהומים פטרייתיים של הציפורן. הוא בעל עפיצות חזקה ביותר, תכנות פטרייתיות מחטאות ותכונות אנטי פטרייתיות ההופכות אותו לתרופה מושלמת לזיהום פטרייתי.

בנוסף, הוא מסייע לגוף להחלים מהר יותר ומונע התפרצות זיהומים פטרייתיים. השימוש בתרופה זו מבוצע באמצעות השריית הרגליים באמבט חם עם שמן עץ התה, או החלת השמן ישירות על הציפורן פעמיים ביום להשגת התוצאות הטובות ביותר.

שמן אזדרכת

ידוע באינספור יתרונותיו לגוף, ונחשב כשיטה מצוינת לנצח זיהום פטרייתי. הוא כולל תכונות אנטי פטרייתיות חזקות, וידוע מזה שנים רבות בהכאת זיהום פטרייתי בציפורניים. מורחים מספר טיפות שמן אזדרכת על הציפורן הנגועה, שלוש פעמים ביום, להשגת תוצאות מיידיות.

תזונה

כשמדובר בבלימת זיהומים, התזונה היא אחד ההיבטים החשובים ביותר. יש לכלול בתזונה מזונות לחיזוק המערכת החיסונית, המסייעים לשמירת בריאות המערכת החיסונית ומניעת התפרצות זיהומים מערכתיים. שיטה מצוינת נוספת למניעת זיהומים פטרייתיים היא אכילת מזונות פרוביוטיים, המסייעים בצמיחת החיידקים הטובים של הגוף ומניעת זיהומים.

חומצה גליקולית

זוהי תרופה נטורופתית יוצאת דופן, אשר עובדת מיד. בשלב הראשון יש למרוח חומצה גליקולית על הבוהן פעמיים בשבוע במשך שבועיים, כולל סביב קצוות הציפורן, כך שהחומר יחדור מתחת. בשלב השני מרססים את האזור הנגוע מדי יום במשך כשבועיים עם חומץ בעוצמה של עשרים אחוזים. הפטרת נעלמת לאחר כשבועיים והציפורן גדלה בחזרה בגוון צלול כשהיא חזקה.

תמצית וארס נחשים

מוצר זה מגיע מצמחים ממשפחת החמניות. במחקר שכלל 110 משתתפים, הוא נמצא יעיל כמו תרופות מרשם קונבנציונאליות לפטרת הציפורניים. מורחים את החומר פעמיים בשבוע למשך חודש, ופעם בשבוע בחודש הבא, עד להעלמות הפטרת.

 

אולי יעניין אותך לקרוא גם:

בשורה טובה לסובלים מפטרת: מיקוסן – תכשיר חדש לטיפול בפטרת

המרכז לטיפול ואבחון פטרת ציפורניים

המרכז לטיפול ואבחון פטרת ציפורניים מתמחה במתן מידע בתחום הטיפול ואבחון פטרת ציפורניים, כל מה שרציתם לדעת על טיפול ואבחון פטרת ציפורניים. המרכז מופעל על ידי צוות של אנשי מקצוע בחירים. לרשות המרכז מגוון רחב של מקורות מידע איכותיים, המיועדים להגיש לכם מידע ברור ונגיש.

אז מה היה לנו בכתבה: