מיקוסן – תכשיר חדש לטיפול בפטרת

טיפול ואבחון פטרת ציפורניים זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לטיפול ואבחון פטרת ציפורניים!

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

פטרת בציפורניים יכולה להפוך בקלות מבעיה נקודתית לצרה כרונית. זה קורה כאשר מתעלמים מסימני ההדבקה הראשוניים ולא מטפלים. כפות רגליים מזיעות, שימוש בנעלים או כפכפים של אדם הנגוע בפטרת, גנטיקה והיסטוריה משפחתית, עור סדוק שלא מטופל, כל אלה משפיעים על סיכויי ההדבקה. תכשיר חדש מציע פתרון טוב, לבוגרים וגם – לילדים.

האם הפטרת היא תופעה רווחת?

כדאי לדעת כי פטרת איננה עניין נדיר. על פי ההערכות אחד משלושה אנשים סובלים ממנה במהלך החיים. עם העלייה בגיל, סיכויי מיקוסן - תכשיר חדש לטיפול בפטרתההידבקות עולים והריפוי אורך יותר זמן. הסימנים הראשונים עשויים להתחיל בקצה הציפורן או אפילו בין האצבעות, לרוב ברגליים. אם צבעה של הציפורן משתנה, אפילו אם מופיע מן נקודה לא יפה בצבע צהבהב או חום, כדאי לתת על כך את הדעת. תכשיר חדש שנמכר בבתי המרקחת בישראל נקרא מיקוסן. מי יכול להשתמש בו? כעת נסביר עד כמה הוא יעיל ואיך ניתן להישמר מהדבקה חוזרת.

כמה זמן לוקח להחלים מפטרת עם מיקוסן?

התכשיר מיקוסן, כך על פי הדיווחים, מגלה יעילות טובה מאוד. אך חשוב לשים לב כי זהו לא טיפול שמרפא ומסלק את הפטרת בין לילה. יש צורך להקפיד על הוראות השימוש וליישם את התכשיר בהתמדה. גם אם נדמה שהתגברתם על כך במהירות, יתכן מאוד שאם תפסיקו מהר מדי, הפטרת תחזור בתוך זמן קצר. החלמה מהירה יכולה לארוך שבועות ארוכים.

לרוב, טיפול קפדני בד בבד עם גדילת הציפורן וגזיזת החלקים הנגועים מהווים פתרון טוב וכוללני. זמן הטיפול המינימלי, על פי רוב עומד של חודש – חודשיים. הכל בהתאם לסוג הפטרייה ולשלב שבו התחלתם להשתמש בתכשיר. אין צורך למרוח כמות רבה. שכבה של מעט מהחומר מספיקה, בדרך כלל, להשגת תוצאות משביעות רצון.

זיהיתי פטרת, מה עליי לעשות עכשיו?

ברגע שמזהים פטרת בציפורן, שיכולה לבוא לידי ביטוי בהתעבות, שינוי, התעוותות, כתמים לא יפים וגירוד או כאב סביב האזור הנגוע, מהרו לבית המרקחת. את התכשיר צריך למרוח באזור הנגוע, כמה שיותר מהר. על פי ההמלצות, התכשיר שמקורו אירופאי, מחייב שימוש פעמים ביום. יש להשתמש במרכיבי הערכה בצורה הבאה: יש למרוח התכשיר על האזור. מדי כמה ימים יש לשייף את המקום, על מנת לאפשר לתכשיר לחדור לעומק הציפורן (מצורפות פצירות). חשוב שלא להשתמש באותה הפצירה על ציפורניים שונות משום שהדבר יוביל לאפשרות של הדבקת פטרת. לכל ציפורן, פצירה נפרדת. ככל שהמיקום של הפטרת קרוב יותר לבסיס הציפורן, כך ניתן לצפות להחלמה ארוכה יותר. כאשר האזור הנגוע צמח ובעזרת התכשיר מונעים התפשטות של הפטרת, מזהים זאת בקלות. הציפורן החדשה הינה בעלת צבע בריא וללא כתמים.

קראו עוד על: אבחון פטרת ציפורניים

הפטרת חוזרת? הקפידו על טיפולי מיקוסן מונעים

מיקוסן נבדק במעבדות ונמצא יעיל ביותר מ-90 אחוזים ממיני הפטרת. השימוש מותר גם בקרב ילדים, מגיל 4 ומעלה. רופאים מסבירים כי יש אנשים הסובלים מרגישות יתר ונטייתם להידבקות גבוהה במיוחד, אך גם הם יכולים להתגבר. על אנשים כאלה להיזהר משימוש במקלחות משותפות או הליכה יחפה למשל בספא, בבריכות שחיה וכדומה. מומלץ לנעול נעלים נושמות ואף להשתמש בתכשירים לנידוף הזיעה. עוד חשוב לציין כי מיקוסן מתאים גם לצרכי מניעה. כלומר, אפשר להשתמש בתכשיר כפעולה מונעת על מנת להימנע מהדבקה או מהתבססות של הפטרייה.

את התכשיר ניתן להשיג בבתי המרקחת השונים, ללא צורך במרשם. יכולתו למנוע הדבקה נשענת על שילוב מרכיבים הפועלים על העור ועל הציפורן. הוא מייצר שכבת הגנה שמקשה על התבססות הפטרת. מחזק את עמידות העור בשילוב עם ריכוך עור קשה וסדוק וכן ומפחית זיעה.

 

אולי יעניין אותך לקרוא גם:

זה יכול להסתבך – מהם הסיכונים של פטרת הציפורניים?

המרכז לטיפול ואבחון פטרת ציפורניים

המרכז לטיפול ואבחון פטרת ציפורניים מתמחה במתן מידע בתחום הטיפול ואבחון פטרת ציפורניים, כל מה שרציתם לדעת על טיפול ואבחון פטרת ציפורניים. המרכז מופעל על ידי צוות של אנשי מקצוע בחירים. לרשות המרכז מגוון רחב של מקורות מידע איכותיים, המיועדים להגיש לכם מידע ברור ונגיש.

אז מה היה לנו בכתבה: