חומץ תפוחים לטיפול בפטרת הציפורניים

טיפול ואבחון פטרת ציפורניים זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לטיפול ואבחון פטרת ציפורניים!

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

חומץ תפוחים לטיפול בפטרתפטרת הציפורניים עשויה להיות בעיה מביכה ומתמשכת. תרופות רבות ללא מרשם המשמות לטיפול במצב מורכב זה פועלות ביעילות במרבית המקרים, אך הן עשויות להיות כרוכות בתופעות לוואי חזקות.

אז השאלה הנשאלת היא האם סבלתם בעבר בפטרת בציפורניים? כי אם כן אז אתם בוודאי יודעים כמה קשה להיפטר ממנה, במיוחד שמשתמשים בתרופות טבעיות. אז קודם כל לפני השימוש חשוב לנו להסביר שיכול להיות ששיטה זו לא תעבוד בטווח הקצר, וגם לא בטווח הארוך. אם אתם סבלניים ומכנים לנסות אז מעולה ואם אתם רוצים להיפטר מהבעיה יחסית מהר יותר ובהדרגתיות, כדאי לפנות ולהתייעץ עם מכונים לטיפול בלייזר בפטרת בציפורניים ולהחליט.

ובינתיים כתבנו עבורכם כתבה מעניינת בנושא של חומץ תפוחים לטיפול בפטרת – האם זה יעזור לכם? קראו

חומץ תפוחים לטיפול בפטרת הציפורניים: למה זה עובד?

כאשר מתרחש זיהום פטרת ציפורניים, רמות ה-pH של העור סביב הציפורן הופכות להיות בסיסיות יותר. הפטרייה משגשגת בסביבה אלקלינית. אם רמות ה-pH של האזור הופכות להיות בסיסיות וחומציות יותר, הפטרינה אינה מסוגלת לשרוד.

זה המקום שבו חומץ תפוחים הופך להיות שימושי. חומץ הוא חומצי אך עדיין קל מספיק על מנת שלא לפגוע בעור שמסביב.

אופן הטיפול עם חומץ תפוחים

אחת השיטות הנפוצות ביותר להשתמש בחומץ תפוחים לטיפול בפטרת הציפורניים היא להשתמש בו כנוזל שטיפה לרגליים. טיפול ביתי זה מומלץ לביצוע באמצעות אמבטיה לרגליים המורכבת משילוב החומץ במים. צריכים להיות מספיק נוזלים באגן על מנת לכסות את הבהונות לחלוטין.

לקבלת התוצאות היעילות ביותר, יש להשתמש במים חמים לאמבטיית הרגליים. מומלץ להשתמש לסירוגין גם במים קרים בפעמים אחרות. יש להשרות את הרגליים למשך חצי שעה לפחות, אחת ליום, אך לא יותר משלוש פעמים ביום. בתום הטיפול, מייבשים את הרגליים היטב.

כיצד להשתמש בחומץ תפוחים ללא השריה

לחלק מהאנשים אין זמן להשרות את הרגליים באמבטיה פעמיים או שלוש פעמים ביום למשך חצי שעה. שיטה נוספת להשגת השפעות חומץ התפוחים היא להחיל שתי טיפות חומץ ישירות על הציפורן.

יש להניח לחומץ להיספג על הציפורן במשך מספר דקות לפני השטיפה לשם השגת ההשפעה הרצויה. טיפול זה צריך להתבצע לפחות פעמיים ביום, ושיטה זו יכולה לשמש בשילוב עם אמבטיה לכפות הרגליים.

טיפול המשך בפטרת הציפורניים

טיפולים אלו צריכים להימשך עד שכל הציפורן החולה צומחת ונושרת. לאחר שהציפורן מבריאה, וציפורן בריאה מחליפה אותה, לא נותר כל זיהום. הטיפול עשוי להימשך מספר חודשים או יותר, היות והציפורניים גדלות לאט.

הציפורן החולה צריכה להיות משויפת באופן קבוע ולהישמר נקייה ויבשה. חשוב להקפיד על ייבוש יסודי של הציפורניים לאחר טיפולים אלו, היות ופטריות אוהבות לחות, חום וסביבות חשוכות. הציפורניים של כל אדם צומחות בקצב שונה, כך שמשך הטיפול הסופי משתנה.

אמצעי זהירות בטיפול עם חומץ תפוחים

אנשים הסובלים מסוכרת, מחלת כלי דם היקפית, או כל מחלה מערכתית אחרת המשפיעה על זרימת הדם לרגליים, צריכים לנקוט במשנה זהירות כאשר הם מנסים לטפל במחלות של הרגליים. מחלות אלו עשויות לגרום לגוף להירפא לאט יותר ולהיות רגיש יותר לזיהום אם הפצע מתרחש ברגל.

הטיפול צריך להתבצע תחת פיקוח איש מקצוע מוסמך מתחום הבריאות. לדברי מומחים במרפאת מאיו, חומץ עשוי לגרות את העור של הרגליים, והם ממליצים על שני פתרונות לבעיה זו: להפחית את תדירות אמבטיות כף הרגל, או להשתמש בכמות גדולה יותר של מים על מנת לדלל את החומץ. אם הגירוי נמשך, יש להפסיק את הטיפול ולהתייעץ עם רופא.

המרכז לטיפול ואבחון פטרת ציפורניים

המרכז לטיפול ואבחון פטרת ציפורניים מתמחה במתן מידע בתחום הטיפול ואבחון פטרת ציפורניים, כל מה שרציתם לדעת על טיפול ואבחון פטרת ציפורניים. המרכז מופעל על ידי צוות של אנשי מקצוע בחירים. לרשות המרכז מגוון רחב של מקורות מידע איכותיים, המיועדים להגיש לכם מידע ברור ונגיש.

אז מה היה לנו בכתבה: