השוואת מחירים לטיפול לייזר לפטרת ציפורניים

טיפול ואבחון פטרת ציפורניים זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לטיפול ואבחון פטרת ציפורניים!

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

השוואת מחירים לטיפול לייזר לפטרת ציפורנייםאחת מטכניקות הטיפול המתקדמות שהולכת ותופסת תאוצה בימינו כפתרון המושלם למחלת פטרת הציפורניים היא שימוש בקרני לייזר.

הנהירה אחרי הטיפול החדש שמיועד לחולים במחלה השכיחה הזו הביאו לכך שכיום פועלים בישראל מכוני לייזר רבים שמציעים טיפולי לייזר מסוגים שונים.

במאמר זה לא נדון בסוגים השונים של טיפולי הלייזר או ברמת היעילות שלהם, אלא באחד השיקולים החשובים ביותר שיש להתייחס אליהם לפני שבוחרים במכון הלייזר המתאים ביותר לעבור את הטיפולים וכפי שכבר הסגירה אותנו הכותרת מדובר בסוגיית המחיר.

מדוע חשוב להשוות מחירים לפני הטיפול?

רבים לא מודעים לכך, אבל במקרים לא מעטים עד שניתן לראות את תוצאות הטיפול או אפילו את ההתחלה של התוצאות יהיה צורך לעבור טיפולים רבים בלייזר. למעשה במקרים מסוימים עלולות לחלוף שנים ספורות עד שניתן יהיה להכתיר את הטיפול כטיפול מוצלח או ככישלון.

אי לכך, אין ספק שהמחיר של הטיפול והעלות שלו צריכים לשחק תפקיד מרכזי במערכת השיקולים שיש להפעיל כשבאים לבחור מכון לייזר שמתמחה בטיפולים לסובלים מפטרת הציפורניים.

ספקטרום המחירים

טווח המחירים של הטיפולים השונים רחב מאוד. הטיפול באצבע אחת נע בין מאות שקלים בלבד לבין כמה אלפי שקלים. הסיבה לכך שישנו ספקטרום רחב כל כך של מחירים נעוצה במספר עובדות להלן:

  • משך הטיפול – ישנם טיפולים שנמשכים עשר פגישות טיפוליות בלבד לעומת טיפולים שכרוכים בעשרות פגישות טיפול שנפרשות על פני חודשים ואפילו שנים.
  • סוג הציוד – כיום קיימים סוגים שונים של מכשירי לייזר לטיפול בפטרת הציפורניים שטווח העלות שלהם רחב ביותר ומתוקף כך גם עלות השימוש בהם משתנה בין מכשיר למכשיר.
  • רמת המומחיות – רמת המומחיות והניסיון של אנשי המקצוע משפיעה באופן ניכר על העלות של הטיפול. מכון ותיק שיכול לספק הוכחות מלקוחות קודמים לגבי הצלחת הטיפול לרוב יגבה סכומי כסף גבוהים יותר מאשר מכון חדש שמנסה להיאבק על מקומו בשוק התוסס והדינמי הזה.
  • המיקום של המכון – בניגוד לעלות של התרופות שלרוב לא משתנה בהתאם למיקום של בית המרקחת שבהן רוכשים אותן, העלות של טיפולי הלייזר מושפעת מאוד מהמיקום של מכון הלייזר ומגובה דמי השכירות שמשלמים בעלי המכון.

אילו שיטות תשלום מקובלות בתחום?

כיום מקובלות מספר שיטות תשלום. חלק מהמכונים גובים סכום ראשוני מסוים עבור התחלת הטיפול ולאחר מכן יש לשלם עבור כל טיפול בנפרד וחלק מהמכונים לא גובים סכום ראשוני אלא עבור כל פגישת טיפול בנפרד.

מטבע הדברים אלו שנוקטים בגישה הראשונה לרוב דורשים סכום גבוה במעמד התשלום הראשון שיכול להגיע אפילו לשלושת אלפים ואף יותר מכך ולאחר מכן מסתפקים בסכום צנוע עבור כל טיפול שלרוב משתנה בהתאם למספר האצבעות אך אין זה מן ההכרח.

לעומת זאת, המכונים שלא גובים תשלום ראשוני לרוב גובים תשלום גבוה יותר עבור כל טיפול שלרוב עלותו כמה מאות שקלים.

בנוסף, ישנם מכונים שמציעים כמות מסוימת של טיפולים עבור כל ציפורן תמורת סכום התחלתי מסוים שמשולם בפעם אחת או בתשלומים ללא קשר למועדי הטיפול כשההבטחה היא להמשיך בטיפולים עד להיעלמות הפטרת. בדרך כלל המכונים דורשים תשלום עבור כל אצבע בנפרד אך במידה ומדובר על יותר מארבע או חמש אצבעות, לרוב מוצעים לחולים מבצעים של טיפולים מוזלים.

חשוב להיות ערים לכך שישנן שיטות תשלום שונות על מנת להבין שהשוואת מחירים כוללת גם השוואה של שיטות תשלום ולא רק של עלות הטיפול הפוטנציאלית.

לאחרונה, יצא מכשיר חדש שמביא את טיפול הלייזר לפטרת הציפורניים לבית. המכשיר הביתי Cure-Ex, הינו מכשיר קומפקטי ונוח לשימוש, אשר מסייע להפטר מפטרת הציפורניים ע"י שליחת קרני לייזר לאזור הנגוע.

המרכז לטיפול ואבחון פטרת ציפורניים

המרכז לטיפול ואבחון פטרת ציפורניים מתמחה במתן מידע בתחום הטיפול ואבחון פטרת ציפורניים, כל מה שרציתם לדעת על טיפול ואבחון פטרת ציפורניים. המרכז מופעל על ידי צוות של אנשי מקצוע בחירים. לרשות המרכז מגוון רחב של מקורות מידע איכותיים, המיועדים להגיש לכם מידע ברור ונגיש.

אז מה היה לנו בכתבה: