הומיאופתיה לטיפול בפטרת הציפורניים

טיפול ואבחון פטרת ציפורניים זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לטיפול ואבחון פטרת ציפורניים!

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

הומיאופתיה לטיפול בפטרת הציפורנייםפטרת הציפורניים בדרך כלל אינה קשורה למחלה, אך כשהזיהום הפטרייתי מתרחש, הוא גורם לעיוות הציפורן בשל שינוי גוון או צורה, המשפיע על תנועות אצבעות נורמאליות.

אמנם לא מופיע נגע משתק, אך זיהום פטרייתי בציפורניים גורם לחוסר נוחות, כאב או אף עצבנות המחמירה כאשר הפטרת חודרת לתוך הרקמות העמוקות וגורמת לנזקים נוספים. טיפול הומיאופתי לפטרת הציפוריים משפר את המצב ומקל את התסמינים.

תרופות הומיאופתיות אידיאליות לריפוי מלא של הציפורניים הנגועות, היות והן מתמודדות עם שורש הבעיה. זהו טיפול בלתי פולשני ושאינו רעיל, המבוסס על גישה טבעית המספקת תוצאות טובות. הטיפול ההומיאופתי בפטרת הציפורניים בטוח ביותר וניתן להשתמש בו למשך תקופה ארוכה ללא כל תופעות לוואי.

תרופות הומיאופתיות לפטרת הציפורניים

טיפול הומיאופתי מבטיח פתרון בטוח ומוצלח עם אפס תופעות לוואי לזיהומי ציפורניים. התרופות פועלות היטב ומבטיחות הקלות בתסמיני העור היבש והגירוד באזור הפטרת. הציפוריים נוטות להישבר בקלות, צורתן המקורית מתעוותת, והן צומחות מתוך הבסיס. ההשפעות הקלות ביותר מגרות את הציפורניים, והן מתפצלות וגדלות בקצב איטי ביותר.

אנטימון – הציפורן היא המושפעת העיקרית מהפטרת, והתרופה ההומיאופתית אנטימון עובדת פלאות לטיפול בתסמיני הציפורניים.

סיליקה – זוהי תרופה הומיאופתית לפטרת ציפורניים עם מוגלה, זיהום וכאבים חדים בציפורניים. מעולה לפטרת, ומומלצת ביותר למטופלים הסובלים מציפורניים נגועות ומושחתות. המטופל סובל מזיעה וריח רע מהרגליים, הידיים ובית השחי, והכאב מתבטא בכאבים חדים בציפורניים ובאצבעות הידיים והרגליים, ברמה בלתי נסבלת הגורמת לחוסר מנוחה ועצבנות. סיליקה נקבעת למטופלים שאצלם הפטרת גדלה פנימה ומוקפת במוגלה.

בופו רנא – זוהי תרופה הומיאופתית לזיהום בציפורניים ופטרת הגורמת להכחלת הציפורניים. יעילה יותר לטיפול בזיהומים פטרייתיים של הציפורניים המתבטאים בגוון כחלחל או שחרחר. תרופה הומיאופתית זו נקבעת למטופלים שאצלם העור סביב הציפורניים מתנפח ונוצרת מוגלה מזדמנת. התסמינים כוללים כאב עמוק המקרין כלפי מעלה עד בית השחי.

פלואוריק אסיד- זוהי תרופה הומיאופתית לצמיחת פטרת ציפורניים מהירה עם זיהום פטרייתי  מכילה חומצה פלואורית המבטיחה תוצאות חיוביות במקרים בהם הפטרת צומחת מהר מאוד, ומאופיינת בנגעים ארוכים על הציפורניים, שינויי צורת הציפורן וכאבי פצעים בין האצבעות. תרופה זו נקבעת אף למקרי זיהום עם יבלות כואבות למגע.

תמציות עלי זית – תרופה זו נקראת "האנטיביוטיקה הטבעית של הטבע" היות ועשרות ממצאי מחקר מצאו שהיא החומר היחיד שהתגלה עד כה, המסוגל להרוג כל וירוס, חיידקים, ופטריות.

אבקת בורקס או חומצת סודה לשתיה – חומרים אלו הורגים את כל סוגי הפטריות, ללא קשר להופעתן הפנימית או החיצונית. זוהי תרופה טבעית לפטרת הציפורניים שעובדת באופן מדהים.

שמן עץ התה – זמין בקלות בבתי טבע ובתי מרקחת רבים. פשוט מנקים את הציפורן עם חומר אלכוהולי, ולאחר מכן מורחים את שמן עץ התה. מבצעים טיפול זה לפחות פעם ביום להשגת יתרונות מיידיים.

האופן בו מסייעת הומיאופתיה לפטרת הציפורניים

הטיפולים הם טבעיים ובטוחים ועובדים ממש טוב ברוב המכריע של המקרים, ללא תופעות לוואי. למרות יעילות הטיפול, הוא אורך מעט זמן ויש לבצע את הנחיות הרופא על מנת להיפטר מהפטרת ולהגביל את צמיחת הזיהום הפטרייתי.

כדי שהטיפול יהיה יעיל, יש להימנע ככל הניתן מכיסוי הרגליים עם נעליים וגרביים, ולנעול סנדלים. בלילה יש לישון עם הרגליים מחוץ לשמיכה, כך שהבהונות פתוחות לאוויר. בעיקרון, רעיון הטיפול ההומיאופתי הוא להרוג את הפטרת בציפורניים, שאוהבת חום ולחות. באמצעות מניעת התפשטות הזיהום לכף הרגל, ניתן להפחית את הפטרת ולמנוע את צמיחתה בעתיד.

 

אולי יעניין אותך גם:

מדוע הציפורן החמישית ברגלי נשים חשופות יותר לפטרת?

המרכז לטיפול ואבחון פטרת ציפורניים

המרכז לטיפול ואבחון פטרת ציפורניים מתמחה במתן מידע בתחום הטיפול ואבחון פטרת ציפורניים, כל מה שרציתם לדעת על טיפול ואבחון פטרת ציפורניים. המרכז מופעל על ידי צוות של אנשי מקצוע בחירים. לרשות המרכז מגוון רחב של מקורות מידע איכותיים, המיועדים להגיש לכם מידע ברור ונגיש.

אז מה היה לנו בכתבה: